اِس اِم اِم

طراحی اختصاصی وب سایت فریم ورک

 • بدون دیدگاه

 • 0 سفارش در صف

 • زمان تحویل
 • زمان پاسخگویی
 • سطح انگلیسی

توضیحات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. مناطق تخصص من: نوشتن مطالب من تجربه ایجاد و انتشار برنامه ها در اندروید و همچنین iOS را دارم. من برای بسیاری از شرکت ها لوگو، بنر ، بروشور و موارد دیگر ایجاد کرده ام. من همچنین 6 سال تجربه نویسندگی خلاق دارم دوست دارم هر کار خلاقانه ای برای هر خریدار انجام دهم :)
 1. طراحی وب سایت حرفه ای
 2. سفارشی سازی موضوع وردپرس
 3. طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی
 4. یک وبلاگ یا یک سایت کاغذی طراحی کنید
 5. به وردپرس سرعت دهید
شامل چه مواردی می شود
 • سئو وردپرس
 • پیکسل فیس بوک
 • طرح ایمیل میل چیپ
 • طراحی صفحه فرود
نوشتن مطالب. من تجربه ایجاد و انتشار برنامه ها در اندروید و همچنین iOS را دارم. من برای بسیاری از شرکت ها لوگو، بنر ، بروشور و موارد دیگر ایجاد کرده ام. من همچنین 6 سال تجربه نویسندگی خلاق دارم دوست دارم هر کار خلاقانه ای برای هر خریدار انجام دهم :)    

درباره فروشنده

سارا رضایی

مهارت در زمینه سئو

1.7 ( 1 دیدگاه )
 • موقعیت :

  آبادان

سوالات متداول

متأسفم ، ایجاد و راه اندازی برنامه شامل می شود ، اما اگر شما نیاز دارید که برنامه شما را در فروشگاه های مربوطه بارگذاری کنم؟ فقط افزونه من را برای برنامه بارگذاری در فروشگاه خریداری کنید و من از آپلودها نیز مراقبت خواهم کرد.

ایجاد و راه اندازی برنامه شامل می شود ، اما اگر شما نیاز دارید که برنامه شما را در فروشگاه های مربوطه بارگذاری کنم؟ فقط افزونه من را برای برنامه بارگذاری در فروشگاه خریداری کنید و من از آپلودها نیز مراقبت خواهم کرد.

اگر شما نیاز دارید که برنامه خود را در فروشگاه های مربوطه بارگذاری کنم؟ فقط افزونه من را برای برنامه بارگذاری در فروشگاه خریداری کنید و من از آپلودها نیز مراقبت خواهم کرد.

ایجاد و راه اندازی شامل می شود ، اما اگر شما نیاز دارید که برنامه شما را در فروشگاه های مربوطه بارگذاری کنم؟ فقط افزونه من را برای برنامه بارگذاری در فروشگاه خریداری کنید و من از آپلودها نیز مراقبت خواهم کرد.
شروع از
980 تومان

خدمات افزودنی

مدیریت 5 حساب کاربری در شبکه های اجتماعی
50 تومان

من 5 حساب رسانه اجتماعی دیگر را برای شما مدیریت خواهم کرد

افزودن گزینه چند زبانه
100 تومان

من یک زبان دیگر اضافه خواهم کرد

ارائه پروژه در 2 روز
50 تومان

در 2 روز و زودتر ارائه می شود

برای بدست آوردن خدمات سریعتر ، دقیق و تجدید نظرهای بیشتر از ساده ، افزودنی را انتخاب کنید.

شناسه #: EX-307

آماده برای شروع

در من می تونم کارهای خود را به متخصصین بسپارید و یا از توانایی های خود کسب درآمد کنید .